8220G13-24V: Valve,Solenoid, 2 Way Normally Closed, 2", NPT, 24Vac, 43 Cv 5-50 PSI Steam 5-150 PSI Hot Water Pilot Operated Brass Body with EPDM Diaphragm
ASCOSKU: 8220G13-24V
Price:
Shipping calculated at checkout
Stock:
Available to Order
Warning Label
Description
ASC Valve,Solenoid, 2 Way Normally Closed, 2", NPT, 24Vac, 43 Cv 5-50 PSI Steam 5-150 PSI Hot Water Pilot Operated Brass Body with EPDM Diaphragm and Nema 4X Enclosure